НТА > НОВИНИ > Новини світу > ЄС розглядає третю версію санкцій з нафтовим ембарго проти Росії – Reuters

ЄС розглядає третю версію санкцій з нафтовим ембарго проти Росії – Reuters

Для ухвалення юридичного тексту потрібна угода про розмір інвестицій

332

Європейська комісія розглядає можливість надання державам східної частини Європейського Союзу, що не мають виходу до моря, додаткових грошей на модернізацію нафтової інфраструктури, щоб переконати їх погодитися на ембарго на російську нафту.

Зазначають, що  це вже третя версія потенційного кінцевого документу, повідомляє Reuters з посиланням на джерело у ЄС, пише УНН.

«Ці заходи є частиною ширшого пакету нових санкцій проти РФ за її вторгнення в Україну, але для ухвалення юридичного тексту, як і раніше, потрібна угода про розмір інвестицій», – інформує джерело видання.

Також зазначають,  що ще одним каменем спотикання є занепокоєння Кіпру з приводу пропозиції заборонити продаж нерухомості росіянам.

Узгодження політичного рішення після того, як Єврокомісія представила свій документ з пропозиціями щодо санкцій минулого тижня, затримала затвердження, і текст уже одного разу був переглянутий, щоб спробувати залучити на свій бік скептиків.

«Його третя версія, яка зараз розробляється, ймовірно, скасує заборону на перевезення російської нафти танкерами ЄС, сказало джерело, після тиску з боку Греції, Кіпру та Мальти»,– відзначає видання.

Проте компаніям ЄС, як вказано, заборонять пропонувати страхування та інші фінансові послуги для транспортування російської нафти по всьому світу.

Нагадаємо, що Болгарія вимагає для себе виняток у нафтовому ембарго, бо інакше не підтримає санкції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі