НТА > НОВИНИ > Суспільство > ЄС засудив проведення російського перепису населення на території окупованого Криму

ЄС засудив проведення російського перепису населення на території окупованого Криму

530

Європейський Союз  засудив рішення Росії провести перепис населення на території тимчасово окупованого нею Криму і міста Севастополя, а також початок чергової призовної кампанії.

Про  це, як пише УП, йдеться в оприлюдненій 15 жовтня заяві речника зовнішньополітичної служби ЄС.

“Ці дії є спробою узаконити незаконну анексію Криму і ще більше підірвати суверенітет і територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах”,  – йдеться у заяві.

Європейський Союз закликав Росію припинити всі порушення міжнародного права і міжнародного гуманітарного права на Кримському півострові.

 

“Європейський Союз буде продовжувати працювати над мирним припиненням незаконної анексії півострова Росією, як було підтверджено на першому саміті Міжнародної кримської платформи 23 серпня. Європейський Союз буде продовжувати проводити політику невизнання”, – повідомив речник.

Зазначимо, що  раніше МЗС України засудило проведення Російською Федерацією всеросійського перепису населення на території тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо, що на честь Дня захисників і захисниць України активісти запустили над окупованим Росією Донецьком український прапор на синіх і жовтих повітряних кулях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі