НТА > НОВИНИ > Суспільство > Євгена Марчука поховають на Байковому кладовищі

Євгена Марчука поховають на Байковому кладовищі

Прощання пройде у суботу, 7 серпня, в будинку офіційних прийомів на вулиці Грушевського, 22.

239

Із колишнім прем’єр-міністром України, першим головою СБУ Євгеном Марчуком, який пішов з життя напередодні, попрощаються у суботу, 7 серпня, у Києві. Поховають ж Євгена Марчука на Байковому кладовищі в Києві.

Зокрема, як зазначають в СБУ, прощання з Євгеном Кириловичем Марчуком пройде у суботу, 7 серпня, в будинку офіційних прийомів на вулиці Грушевського, 22, у Києві з 12:00 до 15:00.

Натомість, у розпорядженні Кабінету міністрів від 5 серпня, повідомляється, що Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету міністрів має виділити 198 тисяч гривень для відшкодування витрат, пов’язаних із похованням Євгена Марчука на Байковому кладовищі.

Міністерству оборони за участю Служби безпеки доручено вжити заходів, необхідних для віддання військових почестей Євгенові Марчуку.

Нагадаємо, на 81-ому році життя помер четвертий прем’єр-міністр України та перший голова СБУ Євген Марчук. Людина, яка уособлювала цілу епоху в українській політиці, справжній державник та один з тих, хто творив новітню історію України – так про нього сьогодні згадують рідні, політики та соцмережі.

Смерть наступила через те, що коронавірусна хвороба загострила захворювання, на які страждав Марчук, та спровокувала гостру серцево легеневу недостатність.

Ким був для України Євген Марчук – читайте тут.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі