НТА > НОВИНИ > Суспільство > Євробачення-2022. Голову оргкомітету з Нацвідбору звільнили

Євробачення-2022. Голову оргкомітету з Нацвідбору звільнили

“Суспільне” готове співпрацювати з Лодигіним, але в іншій ролі

450

Голову оргкомітету з Нацвідбору на Євробачення-2022 Ярослава Лодигіна звільнили з посади через скандал навколо конкурсу.

Про це повідомив у фейсбуці секретар наглядової ради “Суспільного” Вадим Міський.

Так, Наглядова рада НСТУ ухвалила рішення про звільнення Ярослава Лодигіна з посади члена правління Суспільного мовлення за згодою сторін. Міський також написав, що “Суспільне” готове співпрацювати з Лодигіним, але в іншій ролі.

Додамо, що член правління НСТУ, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін був головою організаційного комітету національного відбору на Євробачення-2022 і відповідав повністю за весь процес. Також він входив до складу журі під час фінального концерту.

Скандал довкола Євробачення 2022

12 лютого у Києві відбувся національний фінал відбору на “Євробачення-2022”. Співачка Аліна Паш у ньому перемогла із піснею “Тіні забутих предків”.

Користувачі в соцмережах розкритикували співачку за виступ в окупованому Криму в 2015 році, що є порушенням правил нацвідбору.

Натомість Аліна Паш надала гарантії, що не порушувала законодавство України й вимоги конкурсу: виступ у 2015 році відбувався на приватному заході українців у Криму, а перетин кордону відбувався зі сторони України. Документи на захист Аліни Паш опублікував і суспільний мовник.

Згодом прикордонники заявили, що не видавали Аліні Паш довідку про поїздку в Крим. Також повідомили, що “їм не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався”.

16 лютого Аліна Паш повідомила, що знімає свою кандидатуру з учаті на Євробаченні та розриває стосунки зі своїм директором.

“Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, – зазначила співачка.

Натомість голова правління «Суспільного» Микола Чернотицький заявив, що представити країну замість Аліни Паш запропонували групі Kalush Orchestra, яка посіла друге місце у фіналі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі