НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «Євробачення-2022». Назвали місто, де пройде пісенний конкурс

«Євробачення-2022». Назвали місто, де пройде пісенний конкурс

179

Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022» прийме італійський Турин. Його перший півфінал відбудеться 10-го травня, другий – 12-го травня, фінал – 14-го травня.

Про це повідомляє офіційна сторінка «Євробачення» в Twitter.

Після перемоги італійського гурту Maneskin на конкурсі цього року, заявки на проведення «Євробачення-2022» подали 11 міст, в тому числі Рим, Мілан, Генуя, Болонья й інші.

За правилами конкурсу, місто-господар пісенного конкурсу мало надати місце розташування 10-ти тисячам особам на 5-7 тижнів, не більше, ніж у 40 хвилинах їзди від арени «Євробачення». На цей період господарі мали забезпечити від 2-ох до 3-ох тисяч місць у готелях.

Щасливий квиток дістався Турину – культурній столиці північної Італії.

Турин – не тільки культурний, а й діловий центр північної Італії. Четверте місто країни за кількістю населення після Риму, Мілана та Неаполя – в самому Турині живуть близько 880 тисяч мешканців, а разом із передмістями він налічує 1,7 мільйона осіб.

З року в рік Турин входить в десятку найвідвідуваніших туристами міст Італії, і це при тому, що поблизу немає моря, яке зазвичай є важливим критерієм під час вибору місця для подорожі.

Турин вже має досвід проведення великих міжнародних заходів – в 2006 році він приймав Зимові Олімпійські ігри.

У Турині зберегли велику кількість старовинних будівель, виконаних у стилях бароко, рококо, модерну і неокласицизму. Місто славиться приємним помірно теплим кліматом і затишними вуличками з ароматом какао, адже саме тут була видана перша в світі ліцензія на виготовлення «рідкого шоколаду».

Великою популярністю Турин користується і у вірян з усього світу, так як в місті зберігається Туринська плащаниця, в яку нібито загорнули померлого Ісуса Христа.

Нагадаємо, що перемогу за підсумками «Євробачення-2021» у Роттердамі здобув італійський рок-гурт «Maneskin». Його, до речі, найкращим визнало і професійну журі від України на чолі з Олександром Пономарьовим. Українська  етно-рейв-композиція «Шум» від гурту «Go-A» потрапила у топ-5.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі