НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Євробачення-2022. Представити країну замість Аліни Паш запропонували іншому фіналісту

Євробачення-2022. Представити країну замість Аліни Паш запропонували іншому фіналісту

Новий нацвідбір проводити більше не будуть

330

Новий національний відбір на Євробачення-2022 в Україні більше не будуть проводити.

Про це розповів голова правління «Суспільного» Микола Чернотицький, передає “Главком”.

Так, представити країну замість Аліни Паш запропонували групі Kalush Orchestra, яка посіла друге місце у фіналі.

Чернотицький каже, що згідно з правилами, Суспільний мовник має право визначити представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

“Для нас важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому мовник керуватиметься принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору. Отож сьогодні Оргкомітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 вже ухвалив рішення звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на Євробаченні-2022 у Турині”, – зауважив він.

Скандал на Євробаченні 2022

12 лютого у Києві відбувся національний фінал відбору на “Євробачення-2022”. Співачка Аліна Паш у ньому перемогла із піснею “Тіні забутих предків”.

Користувачі в соцмережах розкритикували співачку за виступ в окупованому Криму в 2015 році, що є порушенням правил нацвідбору.

Натомість Аліна Паш надала гарантії, що не порушувала законодавство України й вимоги конкурсу: виступ у 2015 році відбувався на приватному заході українців у Криму, а перетин кордону відбувався зі сторони України. Документи на захист Аліни Паш опублікував і суспільний мовник:

“Інформація, яка наводиться як доказ порушення вимог Нацвідбору, не містить фактів та документів, що підтверджують порушення фіналісткою правил перетину кордону України. Мовник керується виключно законом України та презумпцією невинуватості, поки не доведено протилежне”.

Згодом прикордонники заявили, що не видавали Аліні Паш довідку про поїздку в Крим. Також повідомили, що “їм не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався”.

16 лютого Аліна Паш повідомила, що знімає свою кандидатуру з учаті на Євробаченні та розриває стосунки зі своїм директором.

“Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, – зазначила співачка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі