НТА > НОВИНИ > Новини світу > Єврокомісія пропонує заборонити експорт двигунів у країни, які можуть постачати Росії дрони

Єврокомісія пропонує заборонити експорт двигунів у країни, які можуть постачати Росії дрони

536

Єврокомісія підготувала для затвердження дев’ятий пакет санкцій проти Росії: у ньому нові обличчя та банки, а ще пропозиція заборони експорт двигунів у треті країни, в яких РФ купує дрони для атак України.

Про це 7 грудня оголосила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

До санкційного списку пропонують додати близько 200 фізичних осіб та компаній, серед яких військові, представники оборонної промисловості, члени держдуми і Ради федерації, міністри, губернатори й політики. Серед них ті, кого можна вважати відповідальними за цілеспрямовані удари по цивільних об’єктах, вивезення українських дітей до Росії, привласнення сільськогосподарської продукції з окупованих територій.

Також Єврокомісія пропонує санкції проти ще трьох російських банків – включно з повною забороною транзакцій Російського банку розвитку регіонів.

Серед інших пропозицій – додаткові експортні обмеження для товарів подвійного призначення, включно з певними хімічними компонентами, нервово-паралітичними речовинами, електронікою та програмним забезпеченням, які можуть бути використані у воєнних цілях.

Окрім цього, Єврокомісія підготувала заходи для ускладнення Росії доступу до безпілотників.

“Ми пропонуємо заборонити прямий експорт до Росії моторів для дронів, як і експорт до третіх країн, як Іран, які можуть постачати дрони Росії”, – зазначила фон дер Ляєн.

Пакет передбачає блокування ще чотирьох російських телеканалів в ефірі та на усіх платформах.

Нагадаємо, сьогодні вночі після тритижневої паузи Росія атакувала кілька областей України іранськими “Шахідами”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі