НТА > НОВИНИ > Новини світу > Європарламент прийняв заявку України на членство в Євросоюзі

Європарламент прийняв заявку України на членство в Євросоюзі

Найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Євросоюз, – це негайно взяти Україну до свого складу

429

Європейський парламент схвалив заявку України на те, щоб увійти в Європейський Союз. Зараз там розпочали спеціальну процедуру вступу. Україні прямо зараз надають статус кандидата на вступ до ЄС.

Про це повідомив телеграм-канал Служби держспецзв’язку.

Таке рішення Європейського парламенту прокоментував міністр іноземних справ Дмитро Кулеба у своєму твітері. Він закликав ЄС запропонувати Україні членство.

«Найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Європейський Союз, – це негайно взяти Україну до свого складу. Просто зараз зробити Україну повноправним членом ЄС. Історичні часи вимагають великих та історичних рішень, які здатні докорінно змінити динаміку подій. Це рішення – саме таке», – написав Кулеба.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що Європейський союз офіційно розпочав процедуру розгляду української заявки на здобуття членства.

Учора, 28-го лютого, президент Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна подає заявку на вступ до ЄС за спеціальною процедурою. Він зазначив, що прийняти Україну в Євросоюз за новою особливою процедурою вчора  запропонував Прем’єр Словаччини Едуард Геґер.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі