НТА > НОВИНИ > Новини світу > Європарламент рекомендував надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

Європарламент рекомендував надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

Резолюцію схвалили 637 голосами «за», тільки 13 євродепутатів виступили «проти», 26 утрималися

507

Європейський парламент переважною більшістю голосів затвердив резолюцію, яка рекомендує державам-членам ЄС працювати над наданням Україні статусу кандидата на вступ.

Резолюцію схвалили 637 голосами «за», тільки 13 євродепутатів виступили «проти», 26 утрималися.

Резолюція засуджує війну Росії проти України, вимагає від РФ вивести всі свої війська з української території та вимагає від інституцій Євросоюзу працювати над наданням Україні статусу кандидата на членство у ЄС.

Європарламент не має повноважень ухвалювати жодних рішень у процесі щодо статусу кандидата та процесу вступу до ЄС, ці рішення повністю перебувають у компетенції держав-членів ЄС.

Голос Європарламенту є рекомендаційним, і його позиція незмінна: вже протягом багатьох років він рекомендує надати Україні статус кандидата та розпочати переговори про вступ.

Обговорюючи вторгнення Росії в Україну, євродепутати висловили непохитну підтримку України та її зусиль приєднатися до європейської спільноти.

Нагадаємо, що Зеленський сьогодні, 1 березня, виступив у Європарламенті щодо швидкого прийняття України до ЄС. Він повідомив, що дуже хоче, щоб сьогодні прозвучав «вибір Європою України», оскільки Україна за свою свободу, права, цінності, і просто за бажання бути європейцями віддає найкращих людей, найміцніших, найсильніших українців.

Європарламент після промови Президента України Володимира Зеленського аплодував стоячи.

Також Європейський парламент сьогодні, 1 березня, схвалив заявку України на вступ до Євросоюзу.  Розпочато спеціальну процедуру вступу.

Нагадаємо, що 28 лютого Володимир Зеленський підписав заявку на вступ України в ЄС.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі