НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Європейська солідарність» випередила «Слугу народу» в новому опитуванні

«Європейська солідарність» випередила «Слугу народу» в новому опитуванні

«ЄС», «Слуга народу», «ОПЗЖ», «Батьківщина», «Українська стратегія Гройсмана», «Наші», «Розумна політика», «УДАР» і навіть партія Шарія – такі політичні сили можуть потрапити в наступну Верховну Раду

257

Якби вибори до Верховної Ради України проходили найближчим часом, то відразу дев’ять партій подолали би прохідний п’ятивідсотковий бар’єр.

Такими виявилися результати соціологічного опитування дослідницької компанії Gradus Research.

Рейтинг очолила партія «Європейська Солідарність», яку готові підтримати 14% серед усіх опитаних та 22% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором.

За партію «Слуга народу» готові проголосувати 11% серед усіх опитаних та 18% серед тих, хто визначився, за «Опозиційну платформу – За життя» – 6% і 10% відповідно, за «Батьківщину» – 5% та 8%.

Партію «Українська стратегія Гройсмана» підтримують 5% серед усіх опитаних та 7% серед тих, хто визначився, партію Мураєва «Наші» – 3% і 6% відповідно, партію Разумкова «Розумна політика» – 3% і 5% відповідно, партію УДАР – 3% та 5% відповідно, партію Шарія – 3% та 5% відповідно. Інші партії прохідного бар’єру не долають.

Опитування провела дослідницька компанія Gradus Research методом самозаповнення анкети у мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст із кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном.

Щоправда, електоральне опитування методом смартфон-інтерв’ю не дозволяє відображати картину передбачуваного голосування, оскільки панель не покриває сільських територій та старших вікових груп. Ці дані мають ілюстративний характері і відбивають ставлення мешканців міст до політичних лідерів країни.

Нагадаємо, наприкінці грудня соціологічне дослідження провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова. За його результатами, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко у другому турі президентських виборів переміг би Володимира Зеленського.

Раніше також з’явилися підрахунки, що якби вибори до Верховної Ради проводили наприкінці листопада, то за партію «Європейська Солідарність» проголосували би 14,8% від усіх опитаних та 17,1% серед тих, хто визначився. Такими виявилися результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі