НТА > НОВИНИ > Новини світу > Європолу вдалося виявити та арештувати 150 наркоторговців у даркнеті

Європолу вдалося виявити та арештувати 150 наркоторговців у даркнеті

97

Поліція по всьому світу заарештувала 150 підозрюваних у торгівлі нелегальними товарами через Інтернет в рамках великого розслідування Європолу. Операція була спрямована на продавців, які працювали на сайті DarkMarket, який був закритий поліцією в січні цього року.

Як пише Deutsche Welle, німецькі прокурори заявили, що DarkMarket став відомий в ході Великого розслідування щодо веб-хостингу Cyberbunker, розташованого в колишньому бункері НАТО на південному заході Німеччини.

З того часу слідчі працювали над викриттям людей, які продавали незаконні товари на цьому сайті, що призвело до вівторкового арешту.

В результаті поліцейських рейдів, які проводилися в Австралії, Болгарії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Швейцарії, Великобританії та США, були заарештовані “особливо цінні цілі”. Багато з заарештованих проживали в Німеччині.

Ринки даркнету дозволяють наркоторговцям продавати і відправляти свої товари в умовах уявної безпеки. Раніше слідчим вдавалося знищувати операторів таких сайтів, проте зловити продавців виявилося складніше.

Правоохоронці конфіскували 26,7 млн євро готівкою і віртуальними валютами, а також 45 одиниць зброї і 234 кілограми наркотиків, включаючи 25 тисяч таблеток екстазі.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі