НТА > НОВИНИ > Новини світу > Євросоюз і партнери узгодили позиції щодо санкцій проти Росії

Євросоюз і партнери узгодили позиції щодо санкцій проти Росії

Ідеї з «темного минулого» можуть коштувати Росії процвітання в майбутньому, вважають у ЄС

513

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що санкції Євросоюзу проти Росії у разі вторгнення в Україну торкнуться енергетичного та фінансового секторів, а також доступу до високих технологій. Санкції узгоджені зі США, Великою Британією і Канадою.

Про це повідомила агенція Reuters. За її словами, якщо Росія продовжить агресію на територію України, то їй обмежать доступ до фінансових ринків, а для російської економіки введуть експортні обмеження.

«Ми вже погодили жорсткі санкції проти Росії, які включатимуть обмеження в енергетичному секторі та за високими технологіями», – сказала вона на Мюнхенській конференції з безпеки.

Як зазначила Урсула фон дер Ляйен, в Євросоюзі є велика кількість високотехнологічних товарів, які можна легко замінити в ситуації, що склалася.

Вона заявила, що погрози Москви на адресу України можуть змінити всю міжнародну систему, попередивши Москву, що її ідеї з «темного минулого» можуть коштувати Росії процвітання в майбутньому.

«Світ із недовірою спостерігає, як ми стикаємося з найбільшим нарощуванням військ на європейській землі з часів найпохмуріших днів холодної війни, тому що події цих днів можуть змінити весь міжнародний порядок», – заявила Урсула фон дер Ляйен.

Нагадаємо, що сьогодні Росія розпочала ядерні навчання із запуском балістичних і крилатих ракет. Старт їм особисто дав президент Росії Володимир Путін.

Для того, щоби звинуватити українські війська у використанні важкого озброєння та створити картинки для російських пропагандистських медіа, російсько-окупаційні війська «придумали» чергову провокацію – відкрили вогонь із важкого озброєння по власних позиціях в районі населеного пункту Пікузи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі