НТА > НОВИНИ > Новини світу > Євросоюз продовжив до кінця року санкції проти Росії

Євросоюз продовжив до кінця року санкції проти Росії

285

У понеділок, 12-го липня, Євросоюз продовжив санкції проти цілих секторів російської економіки через російську агресію на території України.

Про це повідомив у Twitter журналіст «Радіо Свобода» Рікард Юзвяк.

Крім економічних санкцій, ЄС продовжив обмеження за незаконну анексію Росією Криму та навмисну дестабілізацію політично-соціальної ситуації в Україні.

Санкції також обмежують доступ Росії до певних технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі, забороняють пряме або непряме ввезення, вивезення або передачу всіх матеріалів, пов’язаних з обороною, встановлюють заборону на товари подвійного призначення для військового використання і кінцевих споживачів у Росії.

Окрім того, продовжується дія заборони на форми фінансової допомоги і посередницьких послуг стосовно російських фінансових установ.

Обмежено доступ до первинних і вторинних ринків капіталу ЄС для певних російських банків і компаній.

Санкції діятимуть до 31 січня 2022 року.

Нагадаємо, що Єврокомісія виступила з ініціативою про створення нового наглядового органу, що займатиметься боротьбою з відмиванням коштів. У ЄС вважають, що кількість злочинних трансакцій з мільярдним обігом коштів є надмірною у Європі. Чимало з них пов’язують і з Росією.

На початку липня міністри закордонних справ країн «Люблінського трикутника» – України, Литви та Польщі – підтримали вступ України в ЄС і НАТО.

У той же час міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зробив заяву, що Україна вступить у НАТО швидше, ніж у Євросоюз. При цьому він відмовився назвати можливі дати таких кроків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі