НТА > НОВИНИ > Новини світу > Євросоюз продовжив санкції проти Росії, які діють ще з 2014-го року

Євросоюз продовжив санкції проти Росії, які діють ще з 2014-го року

Санкції проти країни-агресора складаються з широкого спектру галузевих заходів

558

Рада Європейського Союзу вирішила продовжити обмежувальні заходи, спрямовані проти окремих секторів економіки Росії, на шість місяців, тобто до 31-го липня 2023-го року.

Про це на сайті повідомила Рада Євросоюзу.

Вперше ці санкції запровадили 2014-го року у відповідь на дії Росії, що дестабілізують ситуацію в Україні. Їх значно розширили з лютого 2022-го, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення.

Наразі санкції складаються з широкого спектру галузевих заходів, включаючи обмеження торгівлі, фінансів, технологій і товарів подвійного використання, промисловості, транспорту та предметів розкоші.

Вони також охоплюють заборону на імпорт або передання морської сирої нафти та певних нафтопродуктів з Росії до Євросоюзу, відключення від SWIFT декількох російських банків, а також призупинення мовлення та ліцензій декількох підтримуваних Кремлем каналів дезінформації.

Нагадаємо, що в Європейському Союзі обіцяють запровадити санкції проти Білорусі та Ірану за військову підтримку Росії у війні проти України.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 16-ти організацій, які підтримують діяльність російської приватної військової компанії «Вагнер».

Російський диктатор Володимир Путін готує новий масштабний наступ на Україну вже у лютому-березні та водночас загартовує свою країну до багаторічного протистояння зі США та їхніми союзниками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі