НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Євросоюз відкриває медичний евакуаційний хаб для українців у польському Жешуві

Євросоюз відкриває медичний евакуаційний хаб для українців у польському Жешуві

Постраждалі від війни українці можуть отримати лікування за кордоном на пільгових умовах

357

Про це повідомило представництво Євросоюзу в Україні. Комісар ЄС із гуманітарної допомоги й управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич прибув до Польщі, щоби разом із міністрами охорони здоров’я Польщі та України відкрити новий медичний хаб Євросоюзу для українських пацієнтів.

Хаб – це безпечне місце для пацієнтів перед тим, як доставити їх літаками до лікарень інших європейських країн для лікування. У хабі надаватимуть цілодобовий догляд, скринінг захворювань, вакцинацію та психологічну підтримку.

«Кількість поранених в Україні зростає з кожним днем, і лікарні, які вже відчувають дефіцит засобів, намагаються встигати за потребами. У той же час руйнування закладів охорони здоров’я позбавляє хронічно хворих людей лікування, необхідного для виживання. Ми не можемо покинути цих людей», – зазначив Ленарчич.

У Жешуві розташований один із найближчих до України польських аеропортів.

Відомо, що постраждалі від війни українці можуть отримати лікування за кордоном на пільгових умовах.

Нагадаємо, що лікар медицини надскладних станів, а нині бойовий медик 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Ерік Глеба витягнув із поля бою понад сотню поранених воїнів.

Президент «Руху» Григорій Козловський і благодійна організація «Рух у Майбутнє» передали у військовий госпіталь Львова два апарати вартістю 4 мільйони гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі