НТА > НОВИНИ > Шоубізнес > Їх обрали із сотні охочих. На телеканалі NTA завершився кастинг учасників реаліті-шоу «Золоті стажери»

Їх обрали із сотні охочих. На телеканалі NTA завершився кастинг учасників реаліті-шоу «Золоті стажери»

Уже цього тижня стартують масштабні зйомки програми «Золоті стажери». А вже наприкінці червня глядачі телеканалу NTA побачать прем’єру.

270

Те, що можливості особистісного та професійного розвитку не мають віку, на своїх прикладах доведуть четверо учасників реаліті-шоу «Золоті стажери». Проєкт реалізовується за грантові кошти «Національної асоціації медіа».

Місяць кастингів, зустрічей із охочими – і редакторська група реаліті-шоу «Золоті стажери» нарешті визначилася із четвіркою фіналістів.

Першим учасником став Орест Сирватка. Йому 67 років. До пенсії чоловік працював інженером-будівельником. А у вільний час відкрив для себе кіномистецтво. Пригадує до нього підійшли на вулиці та попросили познімати, і він погодився… так і закрутилося. Тепер Орест знімається в кіно, і вже 4 роки – літня фотомодель.

«Не можна боятися в житті починати щось з самого початку. Якщо це ваше – воно піде. Це є мій девіз, і ним я керуюсь у житті, тому і вирішив спробувати свої сили на реаліті-шоу», – Орест Сирватка

Ще однією учасниця реаліті-шоу стала Іванна Левіцька. Жінці 50 років, і вона – мама двох хлопців-айтівців. Ціле життя працює кравцем на ремонті одягу, оскільки любить, щоб люди були гарними. Та душа її лежить до фотографії. Поміж роботою створює дитячі іграшки, знимкує природу. А ще організувала групу у Facebook, де, як сваха, допомагає людям знайти другу половинку.

«Найбільша моя мотивація в участі в реаліті-шоу – це, звісно, мої діти. До цього проекту я пройшла тернистий шлях, але я не зупиняюсь, а йду далі, щоб мотивувати людей поважного віку не опускати руки, йти вперед», – Іванна Левіцька

Найстаршим учасником реаліті-шоу «Золоті стажери» став Юрій Микитка. Чоловіку вже виповнилося 70 років, він пенсіонер, а також він щасливий дідусь. Ба більше, потрапив у програму, бо заповнила анкету його донька, а він до останнього не вірив, що пройде. До пенсії працював інженером-технологом на заводі, згодом у відділі нерухомості ріелтором. Хобі: подорожі, дача (садівництво), кулінарія (ліпить сам вареники та навіть пече домашніх хліб), також вже 10 років моржує.

І остання учасниця, але теж дуже цікава – це Ольга Шеремета. Їй 58 років, і вона на пенсії, як сама жартує, відкрила себе по новому. Коли вийшла на законний відпочинок зайнялася балетом, і це так сподобалося, що тепер танцює його вже третій рік. А до цього, важко повірити, що пані Оля 20 років працювала бухгалтером. Вона дуже творча особистість та майстриня на всі руки: зможе зв’язати светр, вишити рушник, намалювати картину, але лише тоді, коли бачить для чого це потрібно. Захоплюється нутриціологією та здоровим харчуванням. Участь у реаліті-шоу «Золоті стажери» бере заради себе та свого чоловіка. Пані Оля відкрита до різноманітних експериментів у проєкті, то ж вже скоро побачимо, до яких саме.

Та на цьому запевняють редактори реаліті-шоу, дивувати глядачів не припинятимуть.

«У цій програмі для наших учасників ми підготували багато чого цікавого, про це навіть герої ще не знають (посміхається). Але ми сподіваємося їм все сподобається. Попереду на них чекає зустріч з психологом та працевлаштування на місця роботи, де вони будуть себе пробувати у досить не звичних для себе професіях», – розповіла Вікторія Хома, співведуча реаліті-шоу «Золоті стажери, авторка програми «Все можливо».

Уже цього тижня стартують масштабні зйомки програми «Золоті стажери». А вже наприкінці червня глядачі телеканалу NTA побачать прем’єру.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі