НТА > НОВИНИ > YouTube заблокував підсанкційні українські канали

YouTube заблокував підсанкційні українські канали

192

YouTube заблокував канали «Перший незалежний» та UkrLive, які пов’язані з депутатами від проросійської «Опозиційної платформи – За життя». Рада нацбезпеки та оборони України раніше ввела щодо цих телеканалів санкції.

Як повідомляє Громадське, станом на ранок 4 лютого ці канали на YouTube недоступні. Платформа зазначає, що їх заблокували через «порушення правил спільноти YouTube».

У своїй спільній заяві «Перший незалежний» та UkrLive повідомили, що змінили акаунти на YouTube і продовжують мовити, а блокування назвали «актом цензури з боку американської компанії».

«Ми продовжимо свою роботу. Ми не зупинимося. Ми відчуваємо за собою підтримку мільйонів громадян України, які хочуть жити в країні, де у людей є право на вибір, який канал дивитися», — йдеться у їхній заяві.

Як відомо, 28 грудня президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію санкцій РНБО терміном на 5 років щодо компаній-власників каналів «Перший незалежний» та UkrLive, які пов’язані з депутатами «Опозиційної платформи — За життя». Обмеження передбачають блокування активів, заборону користування радіочастотним ресурсом, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування тощо.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі