НТА > НОВИНИ > Спорт > Юнаки футбольного клубу «Рух» стали сенсацією турніру в Іспанії

Юнаки футбольного клубу «Рух» стали сенсацією турніру в Іспанії

108

Підопічні Віталія Пономарьова з футбольного клубу «Рух» дійшли до стадії півфіналу престижного міжнародного турніру COTIF. На жаль, пробитися до вирішального матчу не вдалося – «рухівці» пропустили на останніх секундах гри з «Альсірою» (1:2).

Як повідомив офіційний сайт «Руху», півфінальний матч турніру COTIF проходив у рівній боротьбі. «Рухівці» мали моменти, аби відзначитися ще у першому таймі, але натомість – пропустили у другому.

«Жовто-чорні» не опустили руки та продовжили зі ще більшою силою йти в атаку, що призвело до гола на останній хвилині основного часу – відзначився Шостак. Але, на жаль, вже через хвилину «рухівці» пропустили вдруге. Драматична поразка – 1:2.

Ці два м’ячі стали єдиними пропущеними голами «Руху» на турнірі. «Жовто-чорні» стали сенсацією змагань, ставши єдиною командою зі стовідсотковим показником набраних очок у групі.

У своєму квартеті «рухівці» перемогли однолітків із «Валенсії» (1:0), «Ельче» (1:0) та «Кастельйону» (2:0), але зупинились за крок до фіналу.

Нагадаємо, що вчора, 29-го серпня, у львівському дербі в рамках 6-го туру УПЛ ФК «Рух» переміг ПФК «Львів» – 1:0. Автоголом на 66-ій хвилині матчу «відзначився гравець «Львова» бразилець Ренан, який зрізав м’яч у власні ворота після подачі кутового.

Зараз у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги «Рух» перебуває на 10-му місці із 16-ти команд, маючи в активі 7 набраних очок.