НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Юрій Михальчишин в ексклюзивному інтерв’ю для “Говорить Великий Львів” розповість про “нове УПА”

Юрій Михальчишин в ексклюзивному інтерв’ю для “Говорить Великий Львів” розповість про “нове УПА”

521

 Велике передефірне інтерв‘ю 3-го лютого о 18:45 у соцмережах ток-шоу з політологом, співавтором проєкту «Українська історія ІКС», народним депутатом України VII скликання Юрієм Михальчишиним. Ключовими темами розмови буде УПА: Україна, Польща, Англія – новий союз проти Путіна?


Яке насправді його завдання? Адже цього тижня, аби обговорити новий Альянс, до Києва особисто завітали Борис Джонсон і Мадеуш Моравецький – британський та польський прем‘єри. Чого очікувати від формату тристоронньої співпраці?

Крім того, говоритимемо із Юрієм Михальчишиним і про головний скандал тижня: «слуга» Трухін намагався підкупити поліціянта після ДТП. Аварія відбулась ще у серпні 2021, але чому відео оприлюднили лише зараз? Хто за цим стоїть?

На ці та інші теми у студії також говоритимуть експерти і гості ток-шоу. Усе найважливіше – у четвер, 3-го лютого о 19:15, у ток-шоу «Говорить Великий Львів». Майданчик, де отримають слово і будуть почуті абсолютно всі.

В ефірі телеканалів НТА та ЕСПРЕСО, а також у соцмережах проєкту. Львів мовчати не буде!

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"