НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Юрія Шухевича поховають на Личаківському цвинтарі у Львові

Юрія Шухевича поховають на Личаківському цвинтарі у Львові

Чин похорону розпочнеться у суботу, 10 грудня

467

Героя України, сина командувача ОУН-УПА Романа Шухевича, громадського діяча, екснардепа Юрія Шухевича поховають 10 грудня на Личаківському цвинтарі у Львові.

Про це повідомили рідні Шухевича на його сторінці у Фейсбуці.

«Хочемо повідомити вам, що п. Юрко вже у рідному Львові. Запрошуємо спільно провести в останню путь Українця з великої букви, який Україну любив понад усе. Все своє життя він присвятив Україні і Богові, що йому давало силу винести той важкий хрест, який йому був суджений, гідно і мужньо. Тепер наш обов’язок гідно віддати шану герою», – йдеться у повідомленні.

Прощання з Юрієм Шухевичем відбудеться у п’ятницю, 9 грудня, у Соборі Св. Юра з 15:00 год. Опісля відбудеться Парастас у Гарнізонному Храмі о 19:00год. Чин похорону розпочнеться у суботу, 10 грудня, о 11.00 год у Гарнізонному храмі Св. Петра і Павла і завершиться на Личаківському цвинтарі.

«На велике прохання п. Юрія та його сім’ї, просимо розглянути можливість не тратитися на квіти та вінки, а натомість ці кошти пожертвувати на підтримку наших захисників Збройних сил України», – додають рідні.

Нагадаємо, що 22 листопада на 90-му році життя помер Юрій Шухевич. Останні хвилини життя знаменитий українець провів у Німеччині, де перебував на лікуванні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі