НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Юрист про трагедію у Стрийському парку: Сумнівно, що винні понесуть відповідальність

Юрист про трагедію у Стрийському парку: Сумнівно, що винні понесуть відповідальність

Він переконаний: дерево, яке впало на двох молодих людей у Стрийському парку, точно було нездоровим.

428

Через прогалину у законодавстві навіть, якщо правоохоронці встановлять винних у смерті молодої пари в Стрийському парку під час грози, ці чиновники не понесуть відповідальності.

Про це в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA заявив адвокат та юрист Олег Мицик.

Він наголосив, що смерть двох молодих людей у Стрийському парку – повна випадковість та шалений збіг обставин.

“Не думаю, що ці діти сиділи там в грозу. Швидше за все, це відбулось до початку дощу. Не можна повірити, що негайно закінчився дощ і вони побігли на цю лавку. Знаєте, що найбільше впливає? Вага дерева після дощу – воно збільшується у вазі. Плюс порив вітру, і відбуваються певні фізичні процеси. Здорове дерево не може падати, інакше б воно уже давно впало”, – заявив Мицик.

Тож, він розповів, що отримав фотографії дерева після трагедії, на яких, на думку адвоката, чітко видно, що дерево було хворим. Мовляв, на зрізі чітко видно, що там росте інша рослина.

“Однозначно, це дерево не є здоровим. Чи воно хворе на стільки, що підлягає загальному видаленню, мають відповідати фахівці… Але те, що воно не було таким, що не повинне викликати стурбованість у відповідальних, це однозначно. Видно, що величезна частина дерева у тому місці, де воно в подальшому розчленувалося, піддалася якимось біологічним процесам. Це, напевно, гниття”, – припустив Мицик.

Водночас він додав: такі кримінальні справи розслідуються дуже важко, адже немає відповідних фахівців. До того ж після внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності посадових осіб, смерть людини не вважається важким наслідком службового недбальства.

“Парадокс в тому, що навіть, якщо проведуть експертизу та відповідальну особу, їй не зможуть висловити підозру. Законодавець так заплутав власні сліди, що усунув можливість притягнення до відповідальності”, – підкреслив Олег Мицик.

Нагадаємо, у Львові під час негоди у Стрийському парку трагічно загинув курсант військової академії та молода дівчина. Їх придавило гілкою, що впала з дерева.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі