НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Ювілейний порятунок. На Львівщині поліцейський гелікоптер евакуював чоловіка з інсультом

Ювілейний порятунок. На Львівщині поліцейський гелікоптер евакуював чоловіка з інсультом

121

Фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснили вже 30-ту рятувальну місію.

Про це повідомив сайт Нацполіції України у Львівській області.

«Сьогодні, 28-го жовтня, 65-річного пацієнта, який поступив до Бродівської районної лікарні з гострим порушенням мозкового кровообігу, терміново евакуювали до львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги для подальшого обстеження та лікування», – сказано в повідомленні.

Гелікоптер Національної поліції Airbus Helicopters Н-145 майже місяць здійснює на Львівщині медичну евакуацію людей, травмованих у ДТП, або тих, хто перебуває у критичному стані внаслідок хвороби.

Проєкт реалізується спільно Міністерством внутрішніх справ і Міністерством охорони здоров’я  України.

Нагадаємо, що від початку жовтня поліцейський гелікоптер здійснив уже цілу низку рятувальних місій на Львівщині. Серед врятованих – двоє немовлят і дві вагітні жінки. Одну з них доставили, зокрема, з Червонограда: у 37-річної майбутньої мами виникла загроза передчасних пологів.

Схожий випадок стався два тижня тому. У мешканки Борислава розпочалися передчасні пологи. Для того, аби доправити її до обласного центру, де розташовується Львівський перинатальний центр, залучили сили Національної поліції, зокрема, вертоліт і автомобільний супровід.

На Львівщині аеромедична евакуація набрала обертів. 10-го жовтня, до Львова терміново гелікоптером доставили 66-річну пацієнту з Турківського району. У жінки, яка перебувала на лікуванні у місцевому медичному закладі, стався гострий інфаркт. Вона потребувала допомоги профільних фахівців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі