НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > З 1 лютого від роботи відсторонюватимуть невакцинованих працівників, – голова медкомісії

З 1 лютого від роботи відсторонюватимуть невакцинованих працівників, – голова медкомісії

До кінця тижня черги у пунктах щеплення знову зростуть

613

З 1 лютого від роботи відсторонюватимуть невакцинованих працівників. Відтак черги до пунктів щеплення вже до кінця тижня можуть знову різко зрости.

Такий прогноз зробила депутатка Львівської обласної ради від “ЄС”,  голова комісії з питань охорони здоров’я Анна Ярмола під час прямого етеру “Народного Толк Шоу” на телеканалі NTA.

Депутатка повідомила, що нині не спостерігається сильних черг в пунктах вакцинації від Covid-19. З її слів, це зумовлено тим, що більшість справді охочих захистити себе  вже вакцинувалися. Однак, вона впевнена, що вже до кінця тижня ситуація зміниться.

“До кінця тижня ми будемо бачити іншу картину – а саме зріст кількості вакцинацій. Власне, з 1-го лютого люди будуть відсторонюватись з роботи без вакцинації без права доступу на свої робочі місця. Але нагадую, кожна людина, яка відмовляється від вакцинації має пам’ятати, що вона соціально відповідальна за тих, хто поруч і кого вона наражає на небезпеку”, – повідомила Анна Ярмола.

Нагадаємо, що завтра, 26 січня, на Львівщині посилюються карантинні обмеження, адже область уже відповідає критеріям “червоної” зони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"