НТА > НОВИНИ > Новини світу > З Афганістану вилетів ще один український літак з евакуйованими, на борту 100 людей

З Афганістану вилетів ще один український літак з евакуйованими, на борту 100 людей

334

Україна запропонувала свою допомогу у переселенні афганців із групи ризику. Ця акція має міжнародний характер, її проводять спільно з іншими країнами.

Про це повідомив керівник Міністерства зовнішніх справ України Дмитро Кулеба на саміті Кримської платформи.

Міністр розповів про продовження евакуації людей з Афганістану. «Ще один літак вилетів із Кабулу, на його борту понад 100 громадян», – зазначив він.

Раніше Україна впродовж декількох днів готувала евакуацію 12-ти колишніх українських військовослужбовців, які перебували на військовій базі в Афганістані. Тоді міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запевняв, що їх ніхто не «кидав», а зв’язок з громадянами постійно підтримує посольство в Таджикистані.

І лише 21-го серпня з аеропорту Кабул вилетів український військово-транспортний літак Іл-76МД, який евакуював громадян.

Тим часом президент США Джо Байден, який називає закономірними виведення американських військ із території цієї країни, назвав дату, коли американські військові закінчать евакуацію громадян і покинуть Афганістан. Це може статися орієнтовно 31 серпня.

Окрім того, минулого тижня Міжнародний валютний фонд призупинив співпрацю з Афганістаном.

Нагадаємо, що в першій половині серпня у результаті стрімкого наступу рух «Талібан» здобув фактичну та повну перемогу в Афганістані. Представники організації, яку не толерують у цивілізованому світі, встановили контроль над усією територією країни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"