НТА > НОВИНИ > Війна > З Білорусі полетів ще один російський бомбардувальник

З Білорусі полетів ще один російський бомбардувальник

Частину авіації Росії можуть залишити в Білорусі для посилення авіаційної складової регіонального угруповання військ

252

Упродовж минулих вихідних Білорусь залишив іще один російський бомбардувальник Су-34.

Про це повідомила моніторингова група «Беларускі Гаюн».

«За попередньою інформацією, з аеродрому «Барановичі» до Російської Федерації відбув російський бомбардувальник Су-34», – зазначили білоруські спостерігачі.

Перекидання російського бомбардувальника може означати «формальний початок виведення авіації Росії», яку задіяли в льотних навчаннях у Білорусі.

Також там зауважили, що окупанти перекинули 12 гелікоптерів з ародрому «Лунинець» на аеродром «Мачулищі».

«Перебазування гелікоптерів на аеродром «Мачулищі» може в тому числі свідчити про підготовку до їх виведення з території Білорусі», – вважають у моніторинговій групі.

При цьому там не виключають, що частину авіації Росії можуть залишити в Білорусі для «посилення авіаційної складової регіонального угруповання військ Білорусі та Росії».

Нагадаємо, що наприкінці січня в Міністерстві оборони Білорусі заявили про початок нових навчань разом із Росією. Йдеться про «штабні тренування», в рамках яких планують «застосування військ» двох країн.

Тоді ж у Білорусь російська армія перекинула свої нові підрозділи для підготовки. Натомість деякі військові, які вже пройшли навчання, повернулися в Росію, звідки їх переведуть на окуповані території України, де тривають бої.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі