НТА > НОВИНИ > З бойовою стрільбою. Україна провела тактичні навчання неподалік від Криму

З бойовою стрільбою. Україна провела тактичні навчання неподалік від Криму

До навчань у Херсонській області задіяли батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації

133

Україна поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Крим провела військові навчання. Відбулися батальйонні тактичні заняття з бойовою стрільбою та залученням авіації.

Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України. Військові дали відсіч умовному загону морської піхоти противника, що намагався прорвати оборону.

Крім того, морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони.

Під час тренувань особовий склад отримав практику ведення бою, а командири всіх ланок відпрацювали взаємодію в умовах, наближених до бойових.

«Успішно виконавши бойове завдання, військові вміло здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника», – зазначили в Міністерстві оборони України.

За словами командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, тактичні навчання є невід’ємною складовою процесу підтримання боєздатності підрозділів. Їх головна мета полягала у тому, щоб кожен на своєму місці ухвалював своєчасні й обґрунтовані рішення.

Нагадаємо, що раніше такі ж військові навчання з бойовими стрільбами на Херсонщині біля адміністративного кордону з окупованим Кримом проводили у вересні.

До цього головнокомандувач Збройних сил України, генерал-лейтенант Валерій Залужний розповідав про активну фазу військових навчань «Об‘єднані зусилля-2021». За його словами, вони мали винятково захисний характер і покликані підвищити оборонні можливості України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі