НТА > НОВИНИ > “З чистим сумлінням залишаю посаду”: Степанов прокоментував звільнення

“З чистим сумлінням залишаю посаду”: Степанов прокоментував звільнення

192
"З чистим сумлінням": Степанов прокоментував звільнення

Тепер вже ексочільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов подякував президенту України Володимиру Зеленському та лікарям із якими співпрацював за підтримку.

Про це він написав у Facebook.

Він додає, що залишає посаду “із чистим сумлінням та сподіванням”, що здобутки команди не залишаться непоміченими та їхні наступники цю роботу цінуватимуть.

Зазначає, попри те, що не отримав підтримки від Верховної Ради, втім, радіє, що тисячі лікарів та простих людей по всій країні виступили за нього.

“У Раді багато хто намагався знову ж таки хайпонути на моїй відставці. Звісно, кожен це робив у міру свого виховання”, – Степанов.

Насамкінець, ексміністр додав, що він та його команда подолали третю хвилю із мінімальними витратами, уклали контракти на 42 млн доз вакцин, відбудували медичну галузь з нуля та практично завершили розробку сертифікатів вакцинації.

Нагадаємо, 18 травня, Верховна Рада України підтримала відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. За його звільнення проголосували 292 нардепи.

Сьогодні, до Верховної Ради України надійшло подання прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо призначення санітарного лікарня Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі