НТА > НОВИНИ > Суспільство > З Днем Збройних сил України. Зеленський показав зворушливе відео

З Днем Збройних сил України. Зеленський показав зворушливе відео

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил

281

Президент України Володимир Зеленський привітав українських військових з Днем Збройних сил та поділився зворушливим відер у своїх соцмережах.

Президент подякував захисникам та захисницям, які борються за нашу свободу.

«Наші Збройні Сили захищають рідну землю, а це дає найсильнішу мотивацію з можливих. Борються за свободу, а це завжди примножує будь-яку силу. Відстоюють правду, а тому й майбутнє України. Пишаємось, захоплюємось, дякуємо. Кожному і кожній!», – написав президент.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний також привітав українських воїнів з Днем ЗСУ. У відеопривітанні він зауважив, що у цей день передусім думає про полеглих воїнів та їхні сім’ї.

“Кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку ми платимо за свободу, я збираю всю волю в кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити в нього бажання будь-коли в майбутньому посягати на нашу свободу. Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі. Міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію. Серця українських воїнів бʼються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу”, – зазначив Залужний.

День Збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, Україна відзначає День Збройних Сил України. Як відомо, саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада ухвалила закон “Про Збройні сили України”, а 13-го грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі