НТА > НОВИНИ > Новини світу > З космосу зафіксували потужний викид метану на газопроводі в Росії

З космосу зафіксували потужний викид метану на газопроводі в Росії

234

У Нижньогородській області в Росії стався потужний викид метану на ділянці газопроводу, де “Газпром” проводив ремонтні роботи.

Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія Kayrros SAS, що займається аналізом даних з супутникових знімків, першою звернула увагу на викид.

Концентрація газу метану спочатку була виявлена ​​за допомогою аналізу супутникових даних геоаналітичної компанії Kayrros SAS поблизу компресорної станції в Нижньогородській області на заході Росії, де працює державний “Газпром”. Відповідаючи на запитання про спостереження 5 жовтня, “Газпром” сказав, що в цей день у цьому районі було проведено роботи з усунення дефектів, виявлених на трубопроводі, під час яких було видалено деяку кількість газу.

За даними Kayrros, викиди на початку жовтня оцінювалися в 164 тонни метану на годину. Якби викид тривав годину з такою швидкістю, це мав би такий самий короткостроковий вплив на клімат, як річні викиди близько 8000 автомобілів у Великобританії. Метан має у 80 разів більший вплив на потепління ніж вуглекислий газ.

Цей випуск став п’ятим за ступенем серйозності, виявленим у цьому році, що відноситься до російського нафтогазового сектору, на основі аналізу Kayrros супутникових даних Європейського космічного агентства.

Це відбувається на тлі глобального скорочення викидів парникових газів щонайменше на 30% від рівня 2020 року до кінця десятиліття.

Припинення навмисних викидів та випадкових витоків метану може уповільнити зміну клімату більше, ніж практично будь-який інший захід. За даними Міжнародного енергетичного агентства, Росія є другим за величиною виробником природного газу у світі після США, але її нафтогазові операції виділяють більше метану, ніж будь-яка інша країна.

У “Газпромі” пояснили, що під час ремонту скинули незначну частину газу, проте не уточнили параметри скидання.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі