НТА > НОВИНИ > Львівські новини > “З любов’ю до Моргенштерна”: тіктокерка висміяла львів’янина за проукраїнську позицію

“З любов’ю до Моргенштерна”: тіктокерка висміяла львів’янина за проукраїнську позицію

1373

Дівчина в соцмережі ТікТок публічно висміяла львівського хлопця через те, що він в анкеті для знайомств написав: «Будь-яка дівчина з адекватним почуттям гумору і без «русскіх» пісень в плей-листі вже автоматично хороша дівчина»

Про це повідомляє телеграм-канал Львівич.

Як відомо, 17-річний Павло зареєструвався на сайті знайомств. У своїй анкеті хлопець вказав, що надає перевагу дівчатам, які не слухають музику країни-агресора.

«Павло, 17, Львів – Друга розмовна – англійська. Будь-яка дівчина з адекватним почуттям гумору і без »русскіх” пісень в плей-листі вже автоматично хороша дівчина», – написав в анкеті Павло.

Після цього одна із дівчат на сайті вирішила принизити хлопця та публічно висміяла в соцмережі ТікТок.

“Дівчина на все це сказала: “Да пашол ти!” і включила трек »Тваї падружкі хатят ка мнє в панамеру!” – пояснюють в телеграм каналі.

Як зазначено в дописі, відео блогерки  назбирало понад 130 тисяч переглядів.

“Тому Львівич вирішив відреагувати і підтримати хлопця. Павло, ти — красень! Респект тобі за позицію! Не звертай уваги на весь цей низькопробний малороський тролінг”, – додали в телеграм каналі.

У наступному дописі власники каналу повідомили, що після обурення телеграм-каналу “Львівич” та небайдужих львів’ян аккаунт дівчини в ТікТоці закрили, а відео видалили.

Оцініть новину
Клас!
8
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
4
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі