НТА > НОВИНИ > Війна > З Маріуполя та міст Запоріжжя 29 березня евакуювали 1665 людей – Верещук

З Маріуполя та міст Запоріжжя 29 березня евакуювали 1665 людей – Верещук

Евакуювали людей по погоджених трьох гуманітарних коридорах

341

По погоджених трьох гуманітарних коридорах 29 березня на власному транспорті до Запоріжжя доїхало 1665 людей. З них – 936 людей з Маріуполя та 729 мешканців міст Запорізької області: Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Пологи, Горіхів, Гуляйполе та Василівка.

Про це повідомила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Вона зазначила, що після реєстрації в центрах для евакуйованих людям надається вся необхідна допомога.

Разом з тим, у місті Василівка сьогодні цілий день окупанти блокують колони автобусів для евакуації та вантажівки з гуманітарною допомогою, які були направлені ще зранку до Бердянська, Мелітополя та Енергодара.

Також заблоковано організовані колони людей на приватному транспорті, які рухалися по маршруту до міста Запоріжжя з Токмака та Енергодара.

«Ми ведемо перемовини і вимагаємо від окупантів розблокувати роботу на Василівці у напрямку до Бердянська.

Завтра ми спрямуємо всі свої зусилля на забезпечення роботи гуманітарних коридорів, які були погоджені сьогодні: Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь та Енергодар.

Також інформую, що під час сьогоднішніх перемовин у Стамбулі, наша перемовна група передала вимогу російській стороні щодо обов’язковості і негайності відкриття гуманітарних коридорів до найбільших міст України: Маріуполя, Харкова, Чернігова та міст Київської області, куди наразі важко дістатися», – повідомила Ірина Верещук.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"