НТА > НОВИНИ > Львівські новини > З перших днів стали на захист України. Львів прощається з двома Героями

З перших днів стали на захист України. Львів прощається з двома Героями

469

Сьогодні, 7 лютого, Львів прощається ще з двома Героями. Євген Запотічний та Олег Кунинець загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Євген Запотічний народився 6 квітня 1966 року. Уродженець села Андріянів Львівської області

Закінчив Підзвіринецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Після завершення навчання проходив військову службу в армії.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський автобусний завод» та у Львівському міському комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго».

Захоплювався футболом та риболовлею.

Із перших днів повномасштабного вторгнення проходив військову службу у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. Боронив державний суверенітет на східному та південному напрямках.

У Євгена Запотічного залишилися дружина та дві доньки.

Олег Кунинець народився 13 серпня 1986 року. Львів’янин

Навчався у Навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія І – III ступенів імені Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких». Закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Економічна кібернетика».

У мирний час працював у будівельній сфері. Був активним членом політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Захоплювався спортом, зокрема, бойовими мистецтвами.

У 2019 році завершив бойовий вишкіл у Яворові та Рівному. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Проходив навчання у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.

У Олега Кунинця залишилися мама, дві сестри, племінники, хрещена донька, тітка та шваґри.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:40 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі