НТА > НОВИНИ > Війна > З полону визволили ще чотирьох морпіхів і дві цивільні жінки

З полону визволили ще чотирьох морпіхів і дві цивільні жінки

201

Відбувся черговий обмін полоненими, завдяки якому в Україну повернулися ще чотири морпіхи та двоє цивільних. Військові були захисниками Маріуполя.

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрія Єрмака.

“Ще більше наших – вдома. Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули 6 наших людей – чотирьох морпіхів та двох цивільних. Офіцери – Булахов Олексій та Костенко Микола. Солдати – Герасименко Людмила та Іван Земляной. Цивільні – Андруша Вікторія та Майборода Яна”, – розповів Єрмак.

Також він описав історії цивільних жінок, які стали полонянками. Вікторію Андрушу 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ.  Згодом її відвезли до РФ і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

Також Єрмак додав, що обміни продовжуються і подякував Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Цього місяця Україна повернула 235 людей.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна продовжує працювати над обмінами полонених. Наразі тривають перемовини щодо обміну “всіх на всіх”.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі