НТА > НОВИНИ > Освіта > З понеділка учні 5-11-го класів Львова повернуться до очного навчання

З понеділка учні 5-11-го класів Львова повернуться до очного навчання

Щодо масових заходів та роботи розважальних закладів нинішні обмеження, ймовірно, залишать ще на тиждень

603

З понеділка, 14-го лютого, у Львові учні 5-11-го класів, зважаючи на ситуацію із захворюваністю в кожному конкретному навчальному закладі, навчатимуться дистанційно чи онлайн за рішенням керівника школи.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради. Таке рішення ухвалили вчора на засіданні міського штабу з протидії коронавірусу. Сьогодні його має затвердити міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На вчорашньому засіданні розглянули ситуацію із поширення захворюваності та запропонували низку послаблень, які можуть ввести у Львові вже з понеділка.

Це пов’язано з тим, що зараз фіксують певне зниження захворюваності серед дітей, з чого зробили висновок, що обмежувальні заходи дають свій ефект.

Тепер у се залежатиме від рішень керівників школи. Там, де ситуація із захворюваністю буде сприятливою, директори навчальних закладів можуть дозволити очне навчання. Там, де є певні загрози, керівники шкіл продовжать навчальний процес дистанційно.

Окремо розглядали можливість роботи секцій і гуртків, але фінальне рішення ухвалять сьогодні на міській комісії.

Що стосується проведення масових заходів чи роботи розважальних закладів, то є пропозиція ще на тиждень залишити нинішні обмеження: перевірку та сертифікати вакцинації, довідки про негативний ПЛР-тест.

Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що учні львівських шкіл зможуть повернутися до офлайн навчання.

З 1-го лютого в Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2022-го  року. Вона триватиме до 9-го березня.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі