НТА > НОВИНИ > Суспільство > З УДО звільнили силовиків, які не збили дрон журналістів над “Синьогорою” – джерела

З УДО звільнили силовиків, які не збили дрон журналістів над “Синьогорою” – джерела

619

З Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією “Синьогора”, де святкував день народження голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

Про це повідомив журналіст “Української Правди” Михайло Ткач.

“Я думаю, що ця історія (таємних польотів у Гуту – ред.) матиме продовження. Я знаю, що зараз в Управлінні державної охорони йде розслідування: вони шукають мої джерела. Вони вважають, що у мене ціла мережа джерел. І зараз ідуть розслідування й перевірки”, – розповів він.

За його словами, співробітників УДО, які не збили дрон журналістів над “Синьогорою” звільнили. Ткач зазначив, що працівники збиралися збити дрон, але не ввімкнули радари і не помітили його.

Журналіст сказав, що дрону було достатньо злетіти і показати майданчик, на який сіли гвинтокрили ДСНС, які доставляли чиновників до дачі. Співробітники УДО одразу ж заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.

За словами Ткача, про плани святкування дня народження Єрмака на державній дачі знало широке коло людей, але ніхто не хотів розкривати деталі. Сам же захід був законспірований.

Журналісти дізналися, що за два дні до дня народження Андрія Єрмака прилетів партнер Ігоря Коломойського Тимур Міндіч з родиною. Також були присутні міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов і заступник голови Офісу президента Олег Татаров.

Ткач також наголосив, що використання відомчих гвинтокрилів у приватних цілях, а не з державною метою викликає запитання.

Нагадаємо, Володимир Зеленський, працівники Офісу президента та деякі впливові гості гучно відсвяткували день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери Державної служби з надзвичайних ситуацій для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

Журналісти з’ясували, що Зеленський і Єрмак минулої п’ятниці залишили робочі місця ще вдень. І полетіли в Карпати на державну резиденцію президента України “Синьогора”, де в неділю Андрій Єрмак мав відсвяткувати ювілей – 50 років.

При цьому для польоту з Києва до Івано-Франківська начебто використали чартер, який має стосунок до групи «Приват» Ігоря Коломойського.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"