НТА > НОВИНИ > Кримінал > З України пробували вивезти живих вовків під виглядом собак

З України пробували вивезти живих вовків під виглядом собак

487

Контрабанду трьох живих вовків виявили митники в аеропорту «Бориспіль». Диких тварин намагалися видати за собак породи лайка.

Про це повідомила пресслужба Державної митної службу України. Зазначається, що, згідно з наданими митникам документами, з України в Непал вивозили три собаки породи Сибірська лайка.

Вказувалося, що тварини не представляють високої племінної цінності.

«Під час огляду живого вантажу співробітники митниці виявили розбіжності із заявленими в документах даними. Зокрема, так звані «собаки» видавали нехарактерні для них звуки – тварини вили, а не скиглили», – сказано в повідомленні митників.

Окрім того, митники звернули увагу на зовнішній вигляд тварин. Їхнє забарвлення та статура не відповідали заявленій породі собак. Для остаточної ідентифікації вовків залучили фахівців.

Вирішується питання про складання протоколу про порушення митних правил. Тварин вилучать і відправлять в Харківську область у «Фельдман зоопарк».

Нагадаємо, що наприкінці жовтня харківська митниця спільно з представниками ветеринарно-санітарного контролю оформила трьох чудових самочок пінгвінів Гумбольдта – Маргарет, Агату та  Шарлотту. Вони прибули з Німеччини до Харківського зоопарку за програмою Європейської асоціації зоопарків і акваріумів для збереження та розмноження.

Приблизно тоді ж у Вінницькому зоопарку в родині австралійських чорних лебедів народилося четверо пташенят.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі