НТА > НОВИНИ > Спорт > З європейським прицілом. Президент ФК «Рух» Козловський – про перспективи вихованців Академії

З європейським прицілом. Президент ФК «Рух» Козловський – про перспективи вихованців Академії

Академія футбольного клубу «Рух» повноцінно запрацює вже з 15-го серпня, відкриття всього комплексу планують на 1 червня наступного року

951

В інтерв’ю порталу Трибуна президент ФК «Рух» (Львів) Григорій Козловський поміж іншим розповів, що чекає на вихованців Академії у майбутньому і як розвиватиметься професійний клуб, який лише рік грає в Українській Прем’єр-лізі.

«У мене є своя філософія і своє бачення. І я думаю, що ми точно розвиваємо наш футбол. Ми будуємо академію, виховуватимемо дітей. Це наш внесок у розвиток львівського та загалом українського футболу. Ось це конкретні справи. А сидіти і займатися балабольством», – зазначив Григорій Козловський.

За його словами, головну увагу варто приділяти юним футболістам, при цьому дотримуючись європейського вектору. Тобто талановиті футболісти в якомога молодшому віці повинні потрапляти в клуби Європи, адаптовуватися там грати. Таким чином вони зможуть стати корисними для збірної України.

Мета «Руху», як зазначив Козловський, – не вилетіти з УПЛ. Для президента клубу не так важливо, яке місце посяде команда в підсумку, як потрапляння молодих вихованців в основний склад.

«Ви ж цього року бачили, як ми важко входили в сезон, як важко йшли. Часу не було ні для селекції, ні для перебудови. Мабуть, більшу половину сезону ми перебували на останньому місці, хоча завершили красиво – на 10-му. Але ми заграли 12 дітей до 20-ти років. І це при тому, що пахло смаженим, але ми не відступали від своєї філософії», – наголосив Григорій Козловський.

У серпні «Руху» планує відправити команду U-17 на турнір в Іспанію. Там гратимуть збірні Аргентини, Бразилії, «Реал» і «Барселона». На такі матчі приїжджає не менше 50-ти агентів з цілого світу. Козловський обіцяє їх сильно здивувати, бо у складі львівської команди насправді є юні талановиті футболісти.

«Щоб говорити про трофеї, потрібно мати сформовану історію та збудувати фундамент. Буде фундамент – буде будинок і з’являться трофеї. Іншої формули не існує. Ми тільки розпочинаємо все це формувати. Ми зараз говоримо про академію. Про трофеї вже розповідали декілька клубів, які згодом здуло», – підсумував Григорій Козловський.

Нагадаємо, що від кінця травня до серпня триває набір дітей у футбольну Академію «Руху». Її учні отримають змогу безкоштовного навчання та проживання, а ще змагатимуться у найсильніших дитячих турнірах.

До Львова для проходження тестування в Академію «Руху» з’їжджається велика кількість юнаків зі всіх куточків України.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі