НТА > НОВИНИ > Кримінал > Антивакцинатор Стахів вийшов із СІЗО та поїде в лікарню

Антивакцинатор Стахів вийшов із СІЗО та поїде в лікарню

За Остапа Стахіва внесли заставу у майже мільйон гривень, але на волі він перебуватиме лише декілька годин

205

У середу, 1-го грудня, лідера так званих антивакцинаторів Остапа Стахіва звільнили зі слідчого ізолятора. Його прихильники зібрали та внесли за нього заставу майже 1 мільйон гривень. Хоча сам Стахів на одному із судових засідань обіцяв: застави не буде не вносити.

Про це повідомив у фейсбуці його адвокат Михайло Магарський.

Прихильники Остапа Стахіва розмістили відео розмови свого лідера відразу після виходу із СІЗО.

Він сказав, що заїде додому за речами, а потім попрямує до Львівської обласної психіатричної лікарні, де за рішенням суду має пройти судово-психіатричну експертизу. За його словами, він зможе вільно пересуватися територією лікарні та користуватися телефоном.

Річ у тому, що суд задовольнив клопотання слідчого СБУ про призначення стаціонарної судово-психіатричної експертизи Остапу Стахіву у Львівській обласній психіатричній лікарні. Її тривалість 30 днів.

Нагадаємо, що у вівторок, 30-го листопада, Галицький суд Львова не задовольнив скаргу Остапа Стахіва про відвід судді Олега Юрківа. Зате відправив головного «антивакцинатора» Львова на проходження обов’язкової судово-психіатричної експертизи.

Антивакцинатору Остапу Стахіву вручили підозри  за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій. Запобіжний захід Стахіву суд обрав 18 листопада.

24 листопада Львівський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції про обрання запобіжним заходом для Стахіва 60 днів утримання під вартою із правом внесення застави. Строк дії рішення суду першої інстанції – до 21 січня 2022 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі