НТА > НОВИНИ > Спорт > За крок до футбольної мрії. Академія «Руху» проводить набір дітей

За крок до футбольної мрії. Академія «Руху» проводить набір дітей

803

Спеціалісти академії «Руху» проводять набір дітей 2008 року народження на другому етапі набору в Академію «Руху».

Кожен учасник має пройти реєстрацію та медогляд перед тестуваннями.

До Львова з’їхалося близько 200 юнаків зі всіх куточків України для проходження тестування: присутні юнаки як з Закарпаття, так і з Краматорська. Порівняно з минулим тижнем, на другий етап відбору приїхало значно більше дітей.

У ході другого етапу тренери лише споглядають за тим, як діти виконують завдання та ставлять оцінки. Рішення щодо відбору будуть виноситися не відразу, а через декілька днів.

Діти виконують різні завдання – від оббігань конусів з м’ячем до гри на футбольному полі, за чим пильно спостерігають тренери.

Після завершення відбору дітей будуть вчити не лише футбольним справам, а намагатимуться всебічно розвивати юнаків.

Наша мрія – щоб 11 випускників академії грали у збірній України і цьогорічний відбір є першим початком до цього. Ми сіємо зерна, які з часом почнуть давати хороші плоди – сьогодні цей плід вже проростає. Так, вже наступного місяця  топ-директор однієї з найкращих футбольних академій Європи приїде на переговори для обміну досвідом.

Григорій Козловський – президент ФК «Рух» Львів.

Відбір дітей до академії складається з 4 етапів: на першому етапі проводяться ігрові вправи, щоб визначити ігрові якості дітей. Другий етап має більш оціночний характер: юнаки здаватимуть нормативи. Вже на третьому та четвертому етапах хлопчики будуть проходити тижневі збори, де буде можливість детально стежити за ними у тренувальному та ігровому процесах.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі