НТА > НОВИНИ > Новини світу > «За нашу спільну перемогу». Зеленський звернувся до учасників саміту НАТО

«За нашу спільну перемогу». Зеленський звернувся до учасників саміту НАТО

У Мадриді з 29-го по 30-те червня триває саміт лідерів країн Північноатлантичного альянсу

307

Україна за підтримки країн НАТО зможе протистояти Росії у війні, а наступний саміт стане свідченням перемоги над агресором.

Такі тези висловив президент України Володимир Зеленський під час звернення до НАТО. Він зазначив, що саміт, який зараз проходить у Мадриді, може стати вирішальним як для України, так і для альянсу.

«Я впевнений, що результати саме цього саміту, і яким буде майбутнє НАТО, – покаже за рік наступний саміт. І моє звернення до вас на наступному саміті альянсу, наступного року – за моєї безпосередньої участі, а не ось таким включенням, – стане свідченням нашої спільної перемоги», – сказав Зеленський.

Проте український президент припустив, що наступного року ситуація може бути іншою, якщо Росія розпочне війну і проти інших держав, зокрема, членів НАТО.

«Цілі Росії відомі. Вони очевидні. Російське керівництво бачить світ по-іншому. Не так, як ви. Вони дивляться, наприклад, на Литву – не як на члена вашого альянсу, а як на республіку Радянського Союзу. Для нас вона колишня республіка СРСР, для нас це минуле, а вони її розглядають – як можливу майбутню, вони знову хочуть її поневолити», – додав Зеленський.

У Мадриді з 29-го по 30-те червня триває саміт НАТО. Члени альянсу хочуть визнати Росію загрозою колективній безпеці.

Нагадаємо, що НАТО збільшить кількість сил швидкого реагування в Європі у понад 7 разів – до 300 000 військових. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі