НТА > НОВИНИ > За програмою “Велике будівництво” розпочали ремонтні роботи дороги до Чорнобиля

За програмою “Велике будівництво” розпочали ремонтні роботи дороги до Чорнобиля

157
За програмою "Велике будівництво" ремонтують дорогу до Чорнобиля

За президентською програмою “Велике будівництво” розпочались ремонтні дороги траси загального користування місцевого значення Іванків – Радомишль. Дорога веде до Чорнобильської зони, а бюджет з області виділено понад 16 млн гривень.

Про це повідомляє Київська ОДА.

Як зазначає голова обласної державної адміністрації Василь Володін, влада має на меті розкрити туристичний потенціал відчуженої зони, а тому активно ведуться роботи над розвитком Чорнобильської зони в якості туристичного магніту.

Також, в ОДА обіцяють зробити все швидко та якісно. Підрядники вже влаштували на об’єкті 6 см вирівнюючого шару, уклали узбіччя та нанесли розмітку.

Загалом, у межах програми планують прокласти 60 км на дорогах Київщини із бюджетом 1,2 млрд грн.

Раніше, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко писав, що за наступні три роки оновлять основні траси, для того, щоб був доступ не тільки для туристів, але й науковців та природоохоронників. Крім цього, хочуть розбудувати ВПП з музеєм та місцем відпочинку.

За три наступні роки плануємо оновити тут основні траси, щоб був доступ і для туристів, і для екологів, природоохронців, науковців. У планах – також розбудувати сучасний КПП з музеєм, місця відпочинку.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі