НТА > НОВИНИ > Війна > Заблокували спільну заяву ЄС. Угорщині не подобається ордер на арешт Путіна

Заблокували спільну заяву ЄС. Угорщині не подобається ордер на арешт Путіна

Міністри юстиції різних країн світу зустрілися в Лондоні, аби обговорити підтримку розслідування злочинів росіян в Україні

374

Угорська влада наклала вето на спільну заяву країн-членів Європейського союзу, яка стосувалася виданого Міжнародним кримінальним судом у Гаазі ордеру на арешт російського диктатора Володимира Путіна.

Про це повідомив Bloomberg.

Через те, що Будапешт наклав заборону, заяву від свого імені опублікував головний дипломат Євросоюзу Жозеп Боррель.

«Євросоюз розглядає рішення Міжнародного кримінального суду як початок процесу підзвітності та притягнення російських лідерів до відповідальності за злочини та звірства, які вони замовляють, дозволяють або вчиняють в Україні», – сказано в заяві Борреля.

Окрім того, міністри юстиції різних країн світу зустрілися в Лондоні, аби обговорити підтримку розслідування Міжнародним кримінальним судом військових злочинів росіян в Україні. На цій зустрічі Угорщина теж зайняла пропутінську позицію.

Нагадаємо, що рішення Міжнародного кримінального суду щодо видання ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна варто сприймати серйозно, оскільки це змінює правила гри.

Міжнародний кримінальний суд, який базується в нідерландській Гаазі, видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Це означає, що на території інших країн його можуть затримати для до суду, але Москва вже заявляє про нібито «юридичну нікчемність» ордера.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"