НТА > НОВИНИ > Суспільство > Заборона на виїзд за кордон стосується і непридатних до військової служби чиновників

Заборона на виїзд за кордон стосується і непридатних до військової служби чиновників

Заборона стосується як чоловіків, так і жінок, які є державними службовцями

341

Заборона на виїзд державних службовців за кордон, окрім відряджень, уже діє. Вона стосується і тих чиновників, які непридатні до військової служби.

Про це повідомив речника Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

За його словами, заборона на виїзд за кордон стосується чіткого переліку посадових осіб, зокрема, керівної ланки, депутатів Верховної ради, суддів, прокурорів, а також працівників, яких забронювали органи державної влади на період мобілізації.

«Особи, які не придатні до військової служби, не можуть залишати Україну, якщо є в списках, наданих Державній прикордонній службі України органами, означеними вище, крім винятків, визначених для держслужбовців», – сказав Демченко.

Він зазначив, що заборона стосується як чоловіків, так і жінок, які є державними службовцями.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 27-го січня, Кабінет міністрів заборонив виїзд чиновників за кордон під час війни. Зокрема, йдеться про їх подорожі світом без поважних причин.

Народна депутатка України, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко початок нового року провела у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Наталія Королевська написала заяву на складання мандату народного депутата України. Також відповідну заяву написав і її чоловік Юрій Солод. Вони вже майже рік перебувають у Дубаї.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі