НТА > НОВИНИ > Кримінал > У Трускавці директор підприємства облаштував незаконне звалище

У Трускавці директор підприємства облаштував незаконне звалище

Збитки екології оцінюють на 67,5 мільйонів гривень

355

На Львівщині викрили приватного підприємця на масштабному забрудненню земель курортного міста Трускавець. Він завдав збитків екології регіону на 67,5 млн грн. Наразі директору підприємства повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Управління СБ України у Львівській області на сторінці у фейсбук.

“Одне з місцевих приватних підприємств впродовж року несанкціоновано скидало тверді побутові відходи на прилеглій ділянці, розташованій в центральній частині міста.

Це відбувалося за вказівкою колишнього керівника підприємства, який свідомо порушував порядок використання і охорони надр. Такі його дії спричинили забруднення земельної ділянки речовинами, шкідливими для життя та здоров’я людей, та призвели до засмічення довкілля у курортному містечку”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що у 2021 році Державна екологічна інспекція у Львівській області склала протокол щодо порушень експлуатації цієї земельної ділянки. Згідно з документом, на вказаній території виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин відносно фонової проби.

“Проведена екологічна експертиза встановила суму завданих довкіллю збитків у розмірі 67,5 млн. грн”, – зазначають в управлінні.

Наразі директору підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Триває слідство для встановлення усіх, причетних до протиправної діяльності, осіб.

Нагадаємо, що на Закарпатті волонтер Віктор Бучинський занурився у річку Боржаву в місці сміттєвого затору із пластиковими пляшками. Чоловік таким чином хотів привернути увагу до того, як катастрофічно забруднюється природа Карпат.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі