НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Забивання цвяхів мікроскопами». Міністр культури Ткаченко подав у відставку

«Забивання цвяхів мікроскопами». Міністр культури Ткаченко подав у відставку

Міністр Ткаченко визнав, що робота в уряді за відсутності команди та наявності бюрократичних процедур не є ефективною.

221

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко подав у відставку. Серед причин – передача Держкіно до управління Кабінету міністрів і бюджет на сферу культури на 2022-ий рік.

Про це міністр Ткаченко повідомив у своєму фейсбуці. Він наголосив, що забрати Держкіно у Міністерства культури й інформполітики та передати його в управління Кабміну – нелогічно.

«Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності», – зазначив Олександр Ткаченко.

Він іще з лютого вимагав продовження втілення європейської концепції реформи про передачу службам і відповідним агенціям операційних функцій. Натомість ухвалювали рішення, з якими міністр не міг погодитися.

«Наприклад, згідно з управлінською реформою, на початку року Уряд вирішив створити Держслужбу та Держінспекцію з охорони культурної спадщини. Після цього через декілька місяців міністерство отримало листа від прем’єра щодо відкликання нашого подання на створення цих інституцій. Наповнення операційним функціоналом Держмистецтв також блокувалося», – додав Ткаченко.

При цьому міністр вважає, що за час роботи в встиг зробити десь 50% із запланованого. І деякими речами пишається. Він готовий прозвітувати у Верховній Раді не за горами. Сьогодні відправив щодо цього заяву спікеру Руслану Стефанчуку.

«Ці півтора року були дійсно шаленими. Хоча й емоційно складними, але дуже надихаючими. Особливо поїздки Україною та знайомство з людьми, що щиро вболівають за українську культуру. Я безмежно вдячний своїм сподвижникам у регіонах, команді в міністерстві та керівникам ЦОВВ і відомств. А також колегам з фракції «Слуга Народу». За довіру дякую президенту», – написав Ткаченко.

При цьому він визнав, що робота в уряді за відсутності команди та наявності бюрократичних процедур не є такою ефективною порівняно з роботою в індустріях. Для сфери державного управління, за словами міністра, «важлива сталість, послідовність, а не шарахання з боку в бік, ухвалення рішень без обговорень і розуміння цілей, забивання цвяхів мікроскопами».

Нагадаємо, що в червні міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко спробував пояснити, як він бачить процес впровадження норми закону про обовֹֹֹ’язкове дублювання та озвучування фільмів і серіалів державною мовою.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі