НТА > НОВИНИ > Курйози > Загадай бажання. Що чекати у серпні від зорепаду Персея

Загадай бажання. Що чекати у серпні від зорепаду Персея

Все стається в одну секунду. Важливо бути у чудовому настрої та загадувати бажання вголос дивлячись на небо. А перед цим їх записати на аркуші паперу – так шанси на здійснення збільшуються в рази.

347

Спеціально для NTA астрологиня Катерина Мартиненко розповіла про унікальне явище – Зорепад Персея, так би мовити «нашестя» зірок, що здійснюють мрії.

А психологиня Наталія Репецька допоможе реалізувати їх так, щоб не втратити віру в силу зірок.

Вже все почалось: коли загадувати бажання

Не просто восьмий за рахунком місяць року, але й дуже потужний та багатий на астрологічні події. Магія полягає в тому, що відбувається метеорний потік, те, що ми називаємо падаючими зірками – Зорепад Персея.

Катерина Мартиненко зазначає, що він сягне піку до сходу сонця 11-13 серпня. Але енергію зірки почали віддавати ще від початку місяця.

«Вже зараз все почалось. Це не означає, що тільки 11 та 13 числа відбувається магія. Енергія заходить тиждень «до» і тиждень «після» тих дат».

За її словами, метеорний потік з’являється щороку, а пов’язаний він з кометою Свіфта – Таттла у сузір’ї Персея. Виглядає все так: в атмосферу Землі влітає рій метеорних тіл, який для нас виглядає як падаючі зірки.

Які бажання загадати, щоб точно здійснилися

Через те, що місяць перебуватиме в знаку Терези, що символізує гармонійні взаємовідносини, астрологиня рекомендує загадувати бажання саме в сфері романтичних відносин. Але є ще стихія повітря – Водолій, а це бізнес, робота та сфера договорів. Єдина умова – бути у хорошому настрої та загадувати бажання дивлячись на зірки.

«Щодо бізнесу, то загадуйте бажання із словом «взаємо» – взаємовигідна співпраця в бізнесі чи знайти партнера у бізнесі. Відповідно, якщо ставку поставити на взаємні відносини, а ще й додати, що на благо мені та іншим – то це вистрілить. До такої людини прийде ідея з нізвідки. Вона може почути просто одне слово і вже буде готова йти далі», – пояснює астрологиня Катерина Мартиненко.

Пані Катерина не рекомендує загадувати бажання такі як купівля машини, квартири чи, навіть, народження дитини. Каже, що краще все таки про любов, творчість та взаємовідносини.

Додає, якщо проговорювати бажання в теперішньому часі та вголос, так ніби все вже здійснилось, то ефект буде чіткішим. А шанси на здійснення збільшуються тоді, якщо бажань буде не більше трьох і всі вони будуть записані у блокноті.

«Варто всі бажання проговорювати так ніби вони вже здійснилися, тобто: «Я щаслива жінка, я реалізована і успішна, я щаслива мама», – підкреслює асторологиня.

Психологиня Наталія Репецька підтримує метод записування бажань, адже це допомагає зафіксувати бажане та бути у правильному фокусі. Де знаходиться наша увага, туди і спрямована наша життєва енергія. А якщо вірити у здійснення бажань загаданих під зорепадом та робити маленькі кроки для їх реалізації, то все точно спрацює.

«Ефект плацебо»: що робити скептикам

Попри це, Наталія Репецька стверджує, що скептикам немає, що робити під зорепадом Персея. Якщо віра буде сильною, то у людини знайдуться сили здійснити це бажання.

«У людини, яка в це не вірить і є скептиком гороскопів – бажання здійснюватися не будуть. Натомість, якщо віра буде сильною, то це буде допомагати людині реалізувати бажане. Тому ключову роль грає віра та «ефект плацебо»».

Розповідає, що «плацебо» рекомендують пацієнту, якому не допомагають ліки. Тобто людині дають приймати псевдо лікувальні засоби і вона починає одужувати. А тому «ефект плацебо» спрацьовує виключно, коли людина вірить.

«Це не є погано, додаткове джерело віри у здійснення бажань ще нікому не завадило. Але варто пам’ятати, що діяти також потрібно. Просто так на голову нічого не впаде».

Сьогодні люди поділяються на два енергетичні типи: негативні та позитивні. Так от, астрологиня Катерина Мартиненко стверджує, що якщо бути налаштованим на негатив, то бажання оминуть вас стороною. А позитивні люди відчують потік енергії найбільше.

«Це не просто там казки. а воно насправді так і є. Коли людина спокійна і вона в такій позиції, що все добре і навколо одне добро,  то вона найпотужніше відчує потік енергії, а бажання її здійснюватимуться. Тому потрібно уникати негативу, а навпаки працювати над вирішенням проблемних питань».

Бувають люди, які не готові до такого потоку енергії, саме тому кожен має свідомо контролювати себе і бути на стороні добра. Там де конфлікти – згладжувати кути, де були страхи – працювати над ними. За словами астрологині, варто все перевертати з мінуса у плюс.

Магія гір: куди поїхати, щоб побачити зорепад

У місті зірок і так вкрай мало видно, тому таке рідкісне явище як Зорепад Персея можна пропустити. А чекати на нього прийдеться аж цілий рік. Астрологиня ділиться своїми планами на серпень, каже, що бере із собою подруг та їде у Карпати. І все це, щоб загадати найпотаємніші бажання. Сподівається здійсняться.

«Перебувати в цей період варто на природі, або в горах, бо в місті буде непросто знайти місцину, щоб можна було добре спостерігати за падаючими зірками».

Минулого року через обставини не змогла побачити цю магію, а тому цього разу не пропустить – у горах видно чіткіше. Узагалі, у будь-який час серпня опинитися в Карпатах – це дар та подарунок від світу, адже там можна почерпнути хорошу енергію для реалізації своїх мрій.

Софія Левко

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі