НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Загострення COVID-19 у Львові. Місто екстрено докуповує ШВЛи

Загострення COVID-19 у Львові. Місто екстрено докуповує ШВЛи

Цього року на медицину у Львові було виділено безпрецедентну суму – 617 мільйонів і вона точно збільшуватиметься.

296

У львівських лікарнях є гостра потреба докупити апарати штучної вентиляції легень. Саме тому з міського бюджету планують виділити додатково 5,5 млн гривень на придбання ШВЛів для двох опорних медзакладів, що приймають хворих на ковід.

Про це заявив голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР, депутат від «ВАРТА» Валерій Веремчук в прямому ефірі програми «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA.

За його словами, сьогодні на комісії охорони здоров’я та соціального захисту розглядалась потреба докупити ШВЛ для 8-ої міської лікарні, адже станом на вчора усі 22 апарати тут були зайняті. На це хочуть виділити 3 млн грн. Ще 2,5 мільйони планують надати на закупівлю ШВЛ-ів для 5-ї міської лікарні.

«Переконаний, що виділення коштів підтримають на засіданні сесії депутати», – наголосив Валерій Веремчук.

Голова профільної комісії зазначив, що цього року на медицину у Львові було виділено безпрецедентну суму – 617 мільйонів і вона точно збільшуватиметься.

«Роками медицину не дофінансовували, понад 10 років в лікарні не вкладались взагалі. Тому і допрацьовувати доведеться в швидкісному режимі все те, що ми роками мали робити», – пояснив Валерій Веремчук.

Також депутат розповів, що на засіданні комісії вдалось домовитись про передачу на баланс міста лікарень міст та сіл приєднаних до Львівської МТГ. Так, зі слів депутата, за два тижні ця проблема буде вирішена.

Нагадаємо, що лікарі 8-ї міської клінічної лікарні звернулися до усіх небайдужих львів’ян, меценатів та благодійників – допомогти придбати ще кілька апаратів ШВЛ, які рятуватимуть життя рідних і близьких, які захворіли на  COVID -19.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі