НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Загроза Києву буде завжди». Українські військові оцінили ймовірність атаки з півночі

«Загроза Києву буде завжди». Українські військові оцінили ймовірність атаки з півночі

Знищити Київ та українську владу в ньому – це найшвидший час завоювати Україну

718

Росія наразі не має можливості повторити наступ із півночі України. Проте ворог не покидає планів щодо захоплення столиці нашої країни.

Таку думку під час брифінгу висловили заступниця міністра оборони Ганна Маляр і заступник начальника Головного оперуправління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

«Стосовно угруповання противника на Чернігівському напрямку. Зараз спостерігаються деякі переміщення підрозділів, але ознак створення ударного угруповання противника не виявлено», – зазначив Олексій Громов.

Водночас у Міністерстві оборони України впевнені, що Росія за нагоди може спробувати знову перейти до захоплення Києва, тому що це відразу змінить хід війни.

«Щодо загрози Києву. Ми повинні усвідомлювати, що загроза Києву буде завжди, бо знищити Київ та українську владу – це найшвидший час завоювати Україну. Тому ми повинні усвідомити, що ця загроза триватиме й надалі», – сказала Ганна Маляр.

Нагадаємо, що навчання російських військових в Білорусі поблизу кордону з Волинською областю покликані стримати перекидання українських військ на Донбас.

В Україні значно посилилася інтенсивність бойових дій через постійні спроби військ Російської Федерації проводити наступ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі