НТА > НОВИНИ > Війна > Загроза обстрілів. Заклади освіти закликали перейти на дистанційне навчання

Загроза обстрілів. Заклади освіти закликали перейти на дистанційне навчання

Унаслідок російської агресії пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано

324

Міністерство освіти звернулося до керівників обласних військових адміністрацій і очільників закладів освіти з рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання у період з 22-го по 24-те лютого. Це пов’язано із загрозою ударів з боку російських військ.

Таку заяву зробив міністр освіти України Сергій Шкарлет.

«Для убезпечення життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни Росії проти України, звернувся до начальників обласних і Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією з 22-го до 24-го лютого організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі», – зазначив Шкарлет.

Він нагадав, що станом на теперішній момент внаслідок агресії пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.

Нагадаємо, що окупанти забороняють у школах українську програму навчання. Таку інформацію неодноразово оприлюднював Генштаб ЗСУ.

Росія впроваджує вивчення теми війни з Україною в школах. Підручники вже написали. Промивка мізків триває. І це очікувано. Там кожне покоління було, є і буде запрограмоване на знищення українців. Як мінімум, доти, поки вона існуватиме у нинішньому вигляді. Про це заявив молодший лейтенант 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ, секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"