НТА > НОВИНИ > Суспільство > Загроза обстрілу Одеси. Російський фрегат з ракетами «Калібр» вийшов у Чорне море

Загроза обстрілу Одеси. Російський фрегат з ракетами «Калібр» вийшов у Чорне море

Російський корабель «Адмірал Макаров» поповнив свій боєкомплект «калібрами» та готовий до бою

286

Російський фрегат «Адмірал Макаров» у Севастополі поповнив боєкомплект ракетами «Калібр» і вийшов у Чорне море. Саме такими ракетами російська армія завдає ударів по українських містах і об’єктах інфраструктури.

Про це повідомив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«На жаль, ймовірність ракетних ударів по Одесі чи одеському регіону та по інших областях України залишається високою, загроза є постійно. Ми кажемо насамперед про ракети морського базування типу «Калібр», – зазначив він.

Сергій Братчук додав, що ракети є на кораблях, які зараз дислокуються в акваторії Чорного моря. Більше того, фрегат «Адмірал Макаров» зараз поповнив свій боєкомплект цими ракетами та готовий до бою.

Ракета «Калібр» летить зі швидкістю понад 800 км / год, має заздалегідь запрограмовану локацію. Комплекс протиповітряної оборони відстежує всі ракети, але через те, що ракета може змінювати свою траєкторію польоту декілька разів, збити її вдається не завжди.

Нагадаємо, що Збройні сили України прорвали часткове оточення російськими окупантами Чернігова з півночі. У Слободі ворог влаштовував обстріли гуманітарного коридору.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі